Про компанію

Підприємство «3СМАРКЕТ» спеціалізується на виробництві і продажу сучасного робочого одягу та спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). Спираючись на десятирічний досвід роботи на ринку спецодягу України, ми допоможемо забезпечити дотримання вимог системи охорони праці практично у всіх видах виробничої діяльності.

Спецодяг та робочий одяг - саме для Вашого підприємства

Наш робочий одяг, спецодяг та спецвзуття мають високі споживчі якості і доступну ціну, він призначений для використання у всіх основних галузях економіки - від гірничої справи і будівництва, до медицини, фармацевтики і підприємств високоточних технологій.

- Традиційний робочий одягспецівка») виготовляється згідно характеру виконуваних робіт. Це і робочий одяг для захисту від механічних впливів, та для захисту від високих температур, від вологи, від хімічних впливів і т. д., а також утеплений робочий одяг, головні убори. За даними фахівців, частка ринку такого одягу становить більше 50%.

Робочий одяг середнього класу, або «євроодяг». Цей одяг відрізняється від традиційного більш високою якістю фурнітури і пошиття, а також несе в собі  елемент корпоративного стилю - часто прикрашений символікою або логотипом підприємства, витриманий у фірмових кольорах компанії, і т.д. Наш корпоративний спецодяг допоможе у формуванні позитивного іміджу компанії і стати додатковою перевагою в конкурентній боротьбі.

Нанесення корпоративної символіки на робочий одяг і спецодяг

За бажанням замовника, ми виконуємо замовлення на індивідуальне пошиття спецодягу та робочого одягу єврокласу, наносимо фірмові логотипи або рекламні написи.

Оптовий і роздрібний продаж: робочий одяг, спецодяг, спецвзуття та засоби індивідуального захисту

«3СМАРКЕТ» - це супермаркет спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту (ЗІЗ). Наші менеджери допоможуть правильно підібрати спецодяг і засоби захисту з урахуванням особливостей виробництва на Вашому підприємстві.

На нашому складі в достатній кількості і в максимальному асортименті представлені всі три групи товарів, наша продукція проходить перевірку в лабораторіях Українського Державного Сертифікаційного центру і має відповідні сертифікати.

Розробка корпоративного стилю, виготовлення спецодягу за індивідуальними замовленнями

При конструюванні одягу подібного класу враховуються індивідуальні ергономічні вимоги замовника, використовуються нестандартні дизайнерські рішення. Наші дизайнери допоможуть розробити корпоративний стиль робочого одягу для Ваших співробітників, в результаті ви отримаєте робочий одяг не гірший, ніж виготовлений іноземними умільцями з тканин хорошої якості, що відповідає модним тенденціям на ринку спецодягу - той самий елітний робочий одяг.

Ми раді можливості допомогти Вам забезпечити безпечні та комфортні умови праці для працівників Вашого підприємства.

 
 

Статті компанії

Якою повинна бути кухарська форма?

01 березня 2017 в 15:23
 
Якою повинна бути кухарська форма?

Кухня - це місце, де до санітарно-гігієнічних норм висуваються особливі вимоги. Чистота і порядок повинні бути на високому рівні, адже відбувається робота з продуктами харчування, які після приготування перетворюються в…

 
 

Виробництво спецодягу - основні особливості

01 березня 2017 в 11:20
 
Виробництво спецодягу - основні особливості

Виробництво спецодягу має свої особливості. Адже спецодяг - це необхідний атрибут для різних професій. Він виконує функцію захисту від впливу усіляких небезпечних факторів, які можуть становити загрозу для здоров'я працюючого…

 
 

Прийшов час купувати утеплений спецодяг!

17 серпня 2015 в 10:09
 
Прийшов час купувати утеплений спецодяг!

Існує багато професій, представники яких працюють на відкритому повітрі в будь-який час року. Щоб робота в зимовий період була продуктивною, а робітники не відчували дискомфорту від низьких температур, більше того, не боялися…

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Спецодяг від виробника: виконаємо будь-яке замовлення!
03 квітня 2018 в 15:08

Магазин спецодягу "3СМАРКЕТ" займається виготовленням та продажем сучасного спецодягу, спецвзуття та засобів індивідуального захисту. Ми самі розробляємо корпоративний одяг, аби в ньому було зручно та комфортно працювати…

 

Офіційний сайт

Виробництво спецодягу, спецвзуття - 3СМАРКЕТ

Виробництво спецодягу, спецвзуття - 3СМАРКЕТ

 
 

Контакти

Робочий одяг та спецодяг, спецвзуття, засоби індивідуального захисту - 3СМАРКЕТ
(основний офіс)

04073, Україна, Київська, Київ, вул. Куренівська, будинок 21
  • +38 (044) 467-66-XX

Соц. кнопки

 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create